Najděte si nejlevnější povinné ručení

Sponzorované odkazy

Zdá se vám, že máte vysoké výdaje za povinné ručení? Hledáte možnost jak ušetřit? Možná máte nevýhodnou pojišťovnu. Najděte si pojišťovnu, která vám nabídne nejlepší podmínky.

Nejlevnější povinné ručení

Na českém trhu najdeme mnohé pojišťovny nabízející produkt povinné ručení. Patří mezi ně Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DIRECT Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, CHARTIS EUROPE, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, UNIQA pojišťovna a Wüstenrot pojišťovna.

Konkurence je tedy velká, takže máte z čeho vybírat. O to je však výběr těžší. Která pojišťovna vám zaručí nejlevnější povinné ručení na trhu? Každá vám slíbí nejlepší možné podmínky. Těmito sliby se však řídit nemůžete. Je nutné se zaměřit na hledání nejvýhodnějšího produktu na trhu vlastními silami či si najít nástroj, který vám zaručí objektivní odpověď.

Takovým nástrojem je povinné ručení kalkulačka. Jde o šikovnou pomůcku, do které jen zadáte základní údaje, na základě kterých se během malé chvíle dozvíte, který produkt bude právě pro vás nejvýhodnější. Vyberte si pojišťovnu, která zahrnuje do sazby parametry, které vám vyhovují. Můžete tak ušetřit až 60% ročních nákladů na povinném ručení. To už se vyplatí.